Košík:

Obchodní podmínky

Číslo účtu pro platbu předem: 670100-2203161452/6210 (jako variabilní symbol uvádějte číslo objednávky, nebo uveďte do poznámky jméno)

Reklamace zboží

V případě, že na zboží, u nás zakoupeném, zjistíte poškození, můžete jej v souladu s ustanovením č. 40/1964 Sb., Občanského zákoníku reklamovat. Záruční lhůta je uvedena na daňovém dokladu za zboží, v opačném případě je stanovena zákonem a to na dobu 24 měsíců od zakoupení zboží. Daňový doklad o zakoupení zboží zde slouží zároveň jako záruční list. Nároky z odpovědnosti za vady a ze záruky se nevztahují na závady způsobené nesprávným užíváním zboží a opotřebením neodpovídajícím způsobem.

Pokud chcete uplatnit reklamaci, napište email na adresu info@vegan-tricko.cz, zašlete nám poškozené zboží společně s originálním dokladem o zakoupení zboží u nás v e-shopu. Vaše reklamace pak bude posuzována v souladu s pokyny stanovenými výrobcem zboží nebo jeho zástupcem a následně Vám bude zasláno vyjádření o reklamaci. Před odesláním zboží a dokladu o jeho zakoupení si udělejte kopii daňového dokladu.

Reklamované zboží nám prosím zašlete řádně zabalené na naši adresu, nikoliv však na dobírku. V případě kladně vyřízené reklamace Vám zašleme opravené nebo vyměněné zboží na náklady našeho e-shopu nejpozději do 30 dnů od obdržení reklamace.

Důležité upozornění:

Pokud od nás obdržíte zásilku, která bude jakkoliv porušena, tak ji odmítněte převzít. Poté nás prosím kontaktujte. Kurýr se následně s Vámi spojí a provede u Vás zápis o škodě.

Vrácení zboží – záruka vrácení peněz

Veškeré zboží, které u nás zakoupíte, můžete samozřejmě bez udání důvodů vrátit a to do 14ti dnů od jeho převzetí. Rozhodnete-li se pro vrácení zboží, dodržte prosím následující podmínky.

  1. Napište email na adresu info@vegan-tricko.cz a uveďte, že si přejete jednostranně odstoupit od kupní smlouvy. Je důležité, abyste uvedli své jméno a typ vráceného zboží. Uveďte také prosím zda si vrácené peníze přejete poslat na Váš účet nebo dobírkou.
  2. Zboží musí být v původním obalu, s původní etiketou a nepoškozené a nepoužité. Důležité také je, aby jste nám se zbožím poslali i originální doklad o jeho zakoupení u nás v e-shopu.
  3. Zboží nám odešlete na naši adresu. Zboží prosíme neposílejte na dobírku.
  4. Po obdržení zboží a při splnění všech podmínek pro vrácení zboží Vám zašleme zpět peníze, s odečtením nákladů na poštovné, a to dobírkou nebo na účet.

Ochrana údajů

Provozovatel e-shopu vegan-tricko.cz prohlašuje, že veškeré osobní údaje jsou důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu a nebudou zveřejněny, poskytnuty třetím osobám či nijak zneužity. Osobní údaje jsou shromažďovány z důvodu usnadnění objednávek do budoucnosti.

Při nakládání s osobními daty se provozovatel zavazuje řídit zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů. Zákazník má kdykoliv právo zažádat o vymazání osobních údajů z databáze a to tak, že zašle e-mail na info@vegan-tricko.cz s touto žádostí.

Kontatní informace

vegan-tricko.cz
IČO: 61122271
tel. +420602384155
Vegan-tričko.cz
Kralupská 40
27326 Olovnice